05
دسامبر

چراغ های سوله ای آینده

شرکت صنایع روشنایی آینده افتخار دارد تا چراغ های سوله ای را در 2 مدل مختلف با توجه به نیاز مشتریان خود به بازار عرضه کند.

چراغ سوله ای

نور افکن های سوله ای

طراحی و ساختار منحصر به فرد لامپ های توان بالا، الهام گرفته از تونل های هوا می باشد.

این طراحی توسعه یافته با ایجاد حفره میانی در وسط لامپ جهت انتقال حرارت و گرما  تعبیه شده است.

حفره میانی باعث ایجاد نوعی حریان هوای دینامیکی در رادیاتور (heat sink) می شود.این موضوع گردش هوا را بطور گسترده ای تا حدود 30 درصد بهبود می بخشد. استفاده از رادیاتور پره ای وزن لامپ را به میزان قابل توجهی کاهش داده، آن را از آویزانی بی نیاز می نماید. همچنین نصب آن را آسان می کند و به میزان قابل توجهی قیمت لامپ را کاهش می دهد. استفاده از بدنه پلاستیکی به جای پوسته فلزی احتمال شوک الکتریکی را به صفر می رساند. تعبیه و ساختار رفلکتور پلاستیکی نیز موجب پخش نور یکنواخت شده و بازتاب آن را بهبود می بخشد.

چراغ سوله ای

چراغ های سوله ای HI POWER

چراغ های سوله ای حال حاضر موجود در بازار دارای هیت سینک آلومینیومی یک پارچه می باشند که این مسئله باعث افزایش دما و وزن آن ها می شود.اما چراغ های سوله ای HI POWER آینده دارای رادیاتوری از جنس آلومینیوم پره ای چند لایه بوده و همین امر باعث ایجاد نوعی جریان هوای دینامیکی در رادیاتور و دفع حرارت چراغ می شود. استفاده از تکنولوژی رادیاتور پره ای به میزان قابل توجهی وزن چراغ را کاهش و باعث سهولت در نصب و راه اندازی آن می شود. تعبیه و ساختار رفلکتور آلومینیومی موجب پخش یکنواخت نور و بهبود در بازتاب آن می شود. چراغ HI POWER دارای زنجیر آویز و در 2 نوع IP 66 و IP 20 با توجه به نیاز مشتری قابل ارائه می باشد.

چراغ سوله ای