06
جولای

روشنایی مدرن

هر خانه برای زمان های مختلف در طول روز نیاز به گزینه های مختلف برای روشنایی دارد. نورپردازی مناسب به شما این امکان را می دهد تا بر اساس حال و هوایی که می خواهید در خانه خود داشته باشید حالت های مختلفی از روشنایی را ایجاد کنید. اگر علاقه مند به دکوراسیون مدرن هستید، احتمال دارد که بخواهید نورپردازی مدرن را در کل خانه خود به عنوان یک ویژگی منحصر به فرد داشته باشید. انواع چراغ های امروزی شامل نورپردازی اتاق (مانند نورپردازی اتاق خواب)، وسایل روشنایی (وسایل روشنایی پذیرایی مدرن) و نورپردازی محل (نور لامپ های کنار تخت خواب).

روشنایی مدرن

نورپردازی مدرن

نورپردازی مدرن یکی از شاخصه های طراحی مدرن است که دارای خطوطی راست، هندسی، دایره ها و بیضی های کاملا منطبق بر طراحی است. نور پردازی مدرن بقیه دکوراسیون شما را تقویت می کند و به شما کمک می کند تا یک ظاهر منسجم را در خانه خود ایجاد کنید. برای ایجاد بی نقص ترین روشنایی باید ازنورپردازی هم زمان در سقف و سطح زمین باهم استفاده کرد.

دانستن نحوه لایه بندی روشنایی ، کلید ایجاد بهترین نورپردازی در اتاق خواب شما است. این به معنای پیدا کردن تعادل مناسب بین محیط، کار و روشنایی است. با ایجاد این تعادل  شما قادر خواهید بود برای هرگونه حالات روحی خود در شرایط مختلف و هرگونه فعالیتی نورپردازی مناسب را ایجاد کنید. در خرید انواع وسایل روشنایی باید نسبت به طرح رنگ و مقدار روشنایی در اتاق دقت شود.

روشنایی

در ایجاد روشناییدر هر مکانی از خانه بایستی به مقدار نور محیطی موجود و لازم و نوع کاری که میخواهیم در آنجا انجام دهیم دقت کنیم برای مثال در اشپزخانه ها به منظورآشپزی یا اغلب در مناطقی که نیاز به تمرکز بیشتری دارند سعی شود که سایه ها باقی نمانند و به کمک روشنایی سطوح کار و کابینت به درستی روشن می شوند. بنابراین می توانید با خیال راحت وعده های غذایی را تهیه کنید، دستور العمل ها را بخوانید و به راحتی مواد را روی یک قفسه مشاهده کنید. گزینه های معمول روشنایی در آشپزخانه شامل لامپ های حبابی LED و چراغ های گویی شکل است.